آژانس هواپیمایی رادیس پرواز پارس

فراری ورلد، دنیایی از هیجان در ابوظبی

هیجان مطلق را در دنیای فراری ابوظبی تجربه کنید!

فراری ورلد یا دنیای فراری (Ferarri World) قرار گرفته در ابوظبی پارکی تفریحی با محوریت و تم اتومبیل ها و محصولات فراری بوده و می تواند کاندیدای دریافت جایزه آدرنالین زا ترین پارک دنیا در بین همه پارک های ترن هوایی دار مشابه در دنیا باشد. سواری های هیجان انگیز با حس و حالی متفاوت در بخش های مختلف پارک از مانند فرمول روسی (سریع ترین ترن هوایی جهان) و قطار هوایی معلق که دارای بزرگترین ریل دورانی معلق در جهان است.

 راهنمای فراری ورلد گردی

فراری ورلد ابوظبی یک پارک عادی نیست. این مکان دارای طیف گسترده ای از تفریحات و فعالیت های هیجان انگیز می باشد که انرژی درونی شما را تا مرز تخلیه به جوشش و فراری درون شما را روشن می کند! از سواری های خانوادگی شگفت انگیز گرفته تا ماجراجویی در Ferarri Rossu، سریعترین سواری ای که می توانید در جهان داشته باشید. طرفدارن این برند و خانواده های گردشگران می توانند از سواری با محصولات مختلف فراری (ترن، اتومبیل، موتورسیکلت و ...) لذت ببرند و در بخشی دیگر تاریخچه و فرهنگ نامه این شرکت خودروسازی را بیاموزند. به گونه ای که مشابه آن را در هیچ جای دیگر تجربه نکرده باشند. با خانواده سوار ترن هوایی شوید، به پیست کارتینگ بروید و زمان خود را به بهترین حالت در شبیه ساز پیشرفته پیست فرمول 1 فراری تنظیم کنید. و در مورد فرمول روسی، سریعترین ترن هوایی جهان و یک بمب آدرنالین در بدن است که تمام نیروهای حسی و فکری تان را گرفته و باعث می شود تصور کنید در یک خودرو F1 فراری با سرعت 240 کیلومتر بر ساعت نشسته و رانندگی می کنید. به اندازه سرعت خود ترن. در این قطار هوایی چرخان تپش نبض خود را حس کنید، ترنی که بزرگ ترین دایره های معلق در جهان را دارد. 

بعد از همه این ها، شاید دلتان بخواهد به بخش دیگری از این پارک بروید که آدرنالین کمتری بسوزاند، آن موقع به سمت حصار ها بروید؛ جایی که به پشت صحنه مسابقات گرند پری دسترسی داشته و گاراژ فراری و صحبت های تیم را از نزدیک دیده و می شنوید. در قسمت گالری نیز می توانید فراری های گران قیمت و مدرن را از نزدیک ببینید.

اطلاعات بلیط

دو نوع بلیط وجود دارد:

1- پذیرش عمومی (بلیط استاندارد)

2-پذیرش عمومی + عبور از صف و ورود به لاین تندرو بدون نوبت (بلیط پریمیوم)

بلیط کودکان

کودکان با قد زیر 130 سانتی متر می توانند از بلط کودکان استفاده کنند. کودکان قدبلند تر باید از بلیط بزرگسالان استفاده کنند.

کودکان 3 ساله و کوچکتر نیز می توانند به صورت رایگان وارد مجموعه شوند.

مکان

دنیای فراری در جزیره یاس ابوظبی قرار گرفته است. این مکان از مرکز شهر ابوظبی به اندازه 30 دقیقه، از مارینای دوبی 50 دقیقه  و ازفرودگاه بین المللی دوبی به اندازه 90 دقیقه رانندگی فاصله دارد.

ساعات کاری

درهای دنیای فراری از ساعت 11 صبح الی 8 بعد از ظهر باز است. توجه داشته باشید که ساعت کاری این مجموعه در تعطیلات متفاوت و به صورت زیر است:

از 16 تا 21 دسامبراز 10 صبح تا 8 شب

از 22 دسامبر تا 3 ژانویه از 10 صبح تا 10 شب

از 4 تا 7 ژانویه از 10 صبح تا 8 شب

رادیس پرواز ارائه دهنده تورهای با کیفیت و به صرفه دوبی می باشد. در صورتی که برای سفر خود به این شهر ما را انتخاب کردید، از لیدر خود راجع به چگونگی عزیمت به این نقطه توریستی بپرسید. لوکیشن دقیق آن در نقشه نیز از طریق این لینک در گوگل مپ مشخص است.