آژانس هواپیمایی رادیس پرواز پارس

مرکز خرید فستیوال مرکزی پاتایا، آوردگاه فشن شو و برندهای برتر جهانی!

Central Festival Pattaya / مرکز خرید فستیوال مرکزی پاتایا

رادیس پرواز -مرکز خرید CFP، پرچمدار مراکز خرید شهر پاتایای تایلند است و همه روزه افراد زیادی، اعم از محلی ها و گردشگران، به دنبال خرید یا گردش در بین نمایندگی های بزرگ برندهای بین المللی از آن بازدید می کنند. در این مال، علاوه بر فروشگاه ها، رستوران ها و انواع مراکز سرگرمی از جمله سینما، بولینگ و بازیکده های کودک وجود دارد که آن را به یک بازار کامل از نظر امکانات تبدیل کرده اند. مرکز خرید فستیوال های پاتایا دارای موقعیتی ساحلی و با نمای روکش شیشه ای است که کلاس کاری آن از ظاهرش بر می آید و با فروشگاه های محلی و خیابانی که تی شرت ها و پیراهن های پلی استر ارزان قیمت با نوشته های عجیب و غریب مانند “Bad Boys Go To Pattaya!” بر رویشان می فروشند، از نظر کیفیت کاری بسیار فاصله دارد. این مرکز خرید در سال 2009 افتتاح شده و دارای معماری و طراحی داخلی مدرن است و در ضمن چشم انداز زیبا و وسیعی از خلیج پاتایا دارد. نوایی چشم نواز و قابل مشاهده از تمام دیوارهای شیشه ای هتل که در یک خرید بعد از ظهری، می تواند بسیار انرژی بخش باشد.

سنترال پاتایا، یک بلوک کامل را دربر گرفته و از جاده ساحلی تا جاده دوم در پاتایای مرکز، بین شاخه های 9 و 10 (منتهی به هتل بین المللی و زنجیره ای هیلتون) قرار گرفته است. فشن شوهای برند های شناخته شده جهانی، از جمله کالوین کلین، اسپیریت، فرنچ کانکشن، آرمانی و بسیاری از دیگر شرکت های بزرگ تولیدات فشن در این مکان برگزار می شود که همه آن ها آخرین مدل های تولید فصل خود را نمایش می دهند. 

این مرکز خرید به مانند یک فروشگاه زنجیره ای غول آسای 5 طبقه است که دارای 10 سینما و دو سالن بولینگ در طبقات بالایی آن است.  در کنار این فروشگاه های مد و فشن، چندین فروشگاه دوربین، کامپیوتر و لوازم الکترونیک وجود دارد که نمایندگی فروش معتبر اپل را می توانید در طبقه سوم آن بیابید. دو طبقه کامل از این مرکز هم عموما به رستوران ها، کافه ها و تفریحگاه هایی مثل سوپرماریو لند، گیم نت آرکید و کیدی لند (برای نوزادها) اختصاص داده شده است. واضح است که این مرکز، برای آن دسته از گردشگران پاتایا که از تفریحات ساحلی و واکینگ استریت خسته شده اند، برنامه های ویژه ای تدارک دیده است؛ که بتوانند یک روز از سفرشان را هم بیرون ساحل بگذرانند.

برای صرف غذا، گزینه های زیادی پیش روی شما می باشد. این گزینه ها شامل تعداد زیادی از غذاهای ژاپنی، تایلندی، هندی و جدیداً روسی است. یکی از گزینه های جدید سرو غذا در سنترال فستیوال، فودلافت است که بخشی از آن به صورت فودکورت و بخشی دیگر به صورت بوفه لاکارته و سفارشی است. این مرکز دارای چندین جزیره غذایی است که تمام غذاهای دنیا را پوشش می دهد و برای گروه هایی که نمی توانند تصمیم بگیرد چه بخورند گزینه خوبی است. برای سرو شام غذای خود را سفارش داده و رسید را به پیشخدمت بدهید. پس از آماده شدن غذا، او شام را سر میز شما خواهد آورد. همچنین یک غذاخوری به نام al fresco در مرکز وجود دارد که مشرف به دید دل انگیزی از خلیج پاتایا است.

در مقابل مرکز خرید، یک باغ جنگلی خوش منظره و چندین فواره و آبفشان قرار دارد که پیتزافروشی ها و فست فود های متنوعی در اطراف آن ها به چشم می خورند. گرچه مرکز خرید اصلی در ساعت 23:00 تعطیل می شود، برخی از کافه ها و رستوران های آن اطراف که در اطراف ورودی ها هستند، تا ساعت 2 سرویس می دهند. که برای مشتری هایی که تا پاسی از شب به بیدار ماندن علاقه دارند مناسب هستند.

هرکسی که به پاتایا می آید، حداقل یک بار به این مرکز خرید سر می زند و احتمالا گردشش در این هتل یک روز کامل زمان می برد. زیرا به دلیل وجود مغازه های کلاس جهانی، جاذبه های غیر منتظره و طراحی مدرن و درخشان خود، برترین مرکز خرید این شهر به شمار می آید و گذشت از آن، چندان کار آسانی نیست.

ساعات کاری: 11:00 -23:00

آدرس: پاتایا جنوبی، جاده ساحلی پاتایا، 99/333 Mo 99 ؛ لوکیشن دقیق گوگل مپ

تلفن:+66(0)33003999

منبع: بانکوک دات کام / ترجمه: رادیس پرواز

رادیس پرواز برای سفر به پاتایا، تورهایی با قیمت و کیفیت مناسب و مطلوب برای شما عزیزان در نظر گرفته است، که برخی از این تورها ترکیبی بوده و در کنار سفرتان به پاتایا، می توانید چند روزی را هم در بانکوک، پوکت و یا کوچانگ بگذرانید. در صورتی که ما را برای سفرتان انتخاب کردید، حتما از لیدر خود چگونگی دسترسی به این هتل را جویا شوید.