آژانس هواپیمایی رادیس پرواز پارس

مجتمع و مرکز خرید ونزیا در استانبول، شهری در قلب یک شهر

مرکز خرید و مجتمع ونزیا: وقتی که ونیز به ترکیه می آید!
شهری در قلب یک شهر، تنها جمله ای است که می تواند حق مطلب را درباره مجموعه ونیز (ونزیا) استانبول ادا کند. وقتی که از این مجتمع تجاری وسیع بازدید می کنید، خود را در حومه شهر عجیب ونیز در ایتالیا احساس خواهید کرد.
محل قرار گیری منحصر به فرد ونزیا در منطقه عثمان قاضی پاشا در قسمت اروپایی استانبول، طراحی شهری خاص، جزئیات چشم نواز و دقیق همه و همه آن را به یک هدف گردشگری برای گردشگران استانبول و یک هدف مهم برای خرید و تفریح تمام استانبولی ها، چه گردشگر و چه محلی تبدیل می کند.

مجتمع تجاری ونزیای استانبول: خرید به شکلی (خیلی) نوین!
این مکان که همچنین به نام مرکز خرید مگامال ونزیا شناخته می شود، شامل بیش از 180 فروشگاه گوناگون است که بازدید از هرکدام از آن ها شما را شگفت زده خواهد کرد. به گونه ای که حس قدم زدن در بازار های راه آبی ونیز ایتالیا را خواهید داشت. ونزیا یک حیاط بزرگ و بیاد ماندنی و برجی هایی احاطه شده با رستوران های ایتالیایی و بین المللی و کافه های گوناگون در خود دارد.
فروشگاه های ونیز مال استانبول به صورت مجموعه ای در بین این راه آب های زیبا قرار گرفته اند که با قایق های جذاب می توان یک ونیز گردی و کانال سواری بیاد ماندنی را تجربه و بین فروشگاه ها گردش کرد.
علاوه بر طبقه همکف روباز، یک طبقه زیرزمینی هم در مجموعه ونیز وجود دارد که با مهندسی هوشمند شبیه به یک خیابان واقعی طراحی شده است. کاشی کاری سقف این طبقه با استفاده از کاشی های باکیفیت 3 بعدی انجام گرفته و وقتی از پایین به بالا  نگاه کنید، احساس قرارگیری زیر یک آسمان واقعی را خواهید داشت.
این پاساژ عظیم همچنین تعداد زیادی فروشگاه لباس، اسباب بازی فروشی، فروشگاه اثاثیه منزل و غیره در این طبقه قرار دارد.
کودکان نیز می توانند در مراکز تفریح و سرگرمی ونزیا روز خاطره انگیزی را تجربه کنند. جایی که زیباترین بازی های الکترونیکی انتظار ان ها را می کشد.

هتل ونیز استانبول: انتخابی ایده آل برای استقرار
مجتمع ونزیا علاوه بر فروشگاه دارای واحدهای مسکونی لوکس و دفاتر و واحدهای تجاری متنوعی است که فضای مسکونی یکپارچه ای را در خود خلق می کنند. همچنین این مرکز شامل پنج برج مسکونی است که آپارتمان های آن دارای طیف متنوعی از چشم اندازهای شهری بوده و با قرارگیری در منطقه ای مناسب، مکانی مناسب برای اقامت خانواده ها به شمار می آیند.
برخی از این واحدها به عنوان هتل آپارتمان به مسافرین اجاره داده می شوند.

ویژگی ها و امکانات مجتمع:
- در قسمت اروپایی استانبول و در منطقه قاضی عثمان پاشا قرار دارد.
- نسخه مشابه شهر ونیز ایتالیا، با ویژگی های تاریخی و را های آبی آن است.
- یکی از پروژه های عظیم ساخت و ساز شهری استانبول، طبق برنامه شهرسازی شهرداری این شهر است.
- دسترسی آسانی به تمام مراکز گردشگری داخل و خارج استانبول دارد.
- به فرودگاه آتاتورک و مرکز شهر استانبول نزدیک است.
- دارای پنج برج مسکونی، با واحد های متنوع و دارای چشم اندازهای مختلف است.
- با قایق هایی که در کانال ها قرار دارند، می توانید همانند ونیز در راه آب ها قایق سواری و گردش داشته باشید.
- یک مرکز خرید، یک مرکز ورزشی و چندین رستوران در آن قرار دارند.
- دارای 3 نوع آپارتمان و هتل آپارتمان به صورت تک خواب، دو خواب و سه خواب است.