آژانس هواپیمایی رادیس پرواز پارس

تشکیل شاخه دانشجویی در انجمن علمی طبیعت گردی ایران

گردی ایران گفت: دانشجویان با به روز بودن علمشان در بستر دانشگاه و پویایی در فعالیت ها، می توانند کمک های بسیاری به انجمن های علمی کشور داشته باشند.

 فرید جواهر زاده در جمع خبرنگاران بیان کرد: شاخه دانشجویی انجمن علمی طبیعت گردی ایران با حضور ۱۵ دانشجو در قالب هیات موسس تشکیل شد، هیات موسس شاخه دانشجویی انجمن علمی طبیعت‌گردی ایران شامل مقاطع گوناگون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.

وی خاطر نشان کرد: براساس تجارب و ارزیابی صورت گرفته دانشجویان در انجمن‌های علمی کشور و در حوزه‌های گوناگون فعالیت‌های بسیار خوبی داشته‌اند و توانسته‌اند فعالیت‌های بسیاری را به سرانجام برسانند و سبب پیشرفت انجمن‌هایشان شوند.

رئیس انجمن علمی طبیعت گردی ایران افزود: با تاسی از این موضوع تصمیم به راه اندازی شاخه دانشجویی در انجمن علمی طبیعت گردی ایران کردیم و از ۱۵ دانشجوی فعال در این زمینه به عنوان  هیات موسس دعوت کردیم تا موجبات این حرکت عظیم را فراهم کنند.

 وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به این که دانش طبیعت گردی رشته‌ای نوین درسطح دانشگاه‌های کشور محسوب شده و علاقه‌مندان زیای در سطح دانشگاه‌ها دارد شاخه دانشجویی باید بتواند موجب هم‌افزایی و هماهنگی امور مرتبط شده و براساس آیین‌نامه ابلاغی و مورد تایید ‌وزارت علوم تحقیقات و فناوری، عمل نماید.

رئیس انجمن طبیعت گردی ایران افزود: وظیفه هیات موسس تشکیل مقدمات گردهمایی دانشجویی و تدوین اساس‌نامه و پیگیری امور تا تشکیل شورای اجرایی آن است.