آژانس هواپیمایی رادیس پرواز پارس

تور آنتالیا

آنتالیا یکی از مهمترین شهرهای توریستی ترکیه می باشد.این شهر یکی از مقاصد پرطرفدار برای ما ایرانیان می باشد.این شهر به دلیل دارا بودن مکان های تفریحی و تاریخی و همچنین آب و هوای بسیار معتدل و سواحل زیبا یکی از شهر های مورد علاقه اروپاییان هم می باشد.یکی از مهم ترین دلایل علاقه گردشگران به این شهر هتل های بسیار مجلل می باشد که برای تمامی سلایق هتل هایی موجود می باشد و از نرخ های بسیار کم شروع می شود تا هتل هایی که قیمت آنها سر به فلک می کشد ، علاوه بر این در آنتالیا شما فقط هزینه هتل را می پردازید و اگر در هتل های UALL و ALL اقامت داشته باشید هزینه صبحانه+نهار+شام+تنقلات و نوشیدنی ها را دیگر نمیپردازید و از این نظر بسیار اقتصادی و به صرفه می باشد

فرودگاه آنتالیا

یکی از فرودگاه‌های پرتردد کشور ترکیه است که در شهر ساحلی و گردشگرپذیر آنتالیا در کرانه دریای مدیترانه قرار دارد.

فرودگاه آنتالیا مهم‌ترین فرودگاه جنوب غرب ترکیه است و دیگر فرودگاه‌های این منطقه در دالامان و بُدروم قرار دارند.

از فرودگاه بین‌المللی آنتالیا به مقصد اکثر فرودگاه‌های معروف دنیا پرواز وجود دارد.

*لازم به ذکر است پروازهای ایرانی اجازه فرود در فرودگاه اصلی آنتالیا را ندارند و در فرودگاه اسپارتا فرود می آیند که بر روی تور ترانسفر 4 ساعته از فرودگاه اسپارتا تا آنتالیا قرار گرفته است

آب و هوای آنتالیا

آب و هوای این شهر به‌طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد. به عبارت دیگر در فصل زمستان امواج هوای گرم از سوی دریا به طرف ساحل در چرخش بوده و مانع از برودت و سرمای زیاد می‌گردد. میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌است. در زمستان ماه ژانویه دمای هوا به‌طور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد؛ و از نظر هواشناسی تا اکنون برف و یخبندان در این شهر به ندرت دیده شده‌است. به‌طور متوسط رطوبت سالانه در این منطقه ۶۴٪ است. آنتالیا منطقه‌ای ساحلی می‌باشد که دارای تابستان‌های گرم و طولانی بوده و حتی نوشته اذعان شده که در زمستان در ماه‌های ژانویه و دسامبر بارندگی بسیار نادر بوده و باران‌های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده‌است. به‌طور متوسط در سال ۳۰۰ روز آفتابی و ۴۰ تا ۵۰ روز بارانی بوده و میانگین دمای سالیانه حدود ۱۸٫۷ درجه سانتیگراد است.

هتل های آنتالیا

همونطور که در ابتدا گفتیم،شهر آنتالیا همه نوع هتل برای تمامی سلایق دارد.اما در کل هتل های آنتالیا به مجلل بودن و لوکس بودن شهرت دارد.چندتا از بهترین هتل های آنتالیا به شرح زیر می باشند:

هتل The Land Of Legends Kingdom Hotel

هتل Maxx Royal Belek Golf Resort

هتل Xanadu Resort Hotel

هتل Titanic Mardan Palace

همچنین برای مشاهده و بررسی تمامی هتل های آنتالیا وارد صفحه هتل های آنتالیا شوید

مناطق اصلی و توریستی آنتالیا

1)منطقه کمر (KEMER)

2)منطقه لارا(LARA)

3)بلک(BELEK)

تورهای آنتالیا و تور لحظه آخری آنتالیا

برای خرید تور آنتالیا میتوانید با آژانس رادیس پرواز تماس حاصل فرمایید تا کانترهای فروش ما در انتخاب پکیج شما را راهنمایی کنند.