آژانس هواپیمایی رادیس پرواز پارس

مجله گردشگری رادیس

راهنمای اخذ ویزای شینگن
به ۲۶ کشور اروپایی گفته می‌شود که قانون کنترل گذرنامه در بدو ورود را برای شهروندان این منطقه حذف کرده‌اند. در مورد بین‌الملل نیز با گرفتن روادید هرکدام از کشورهای این منطقه٬ می‌توان به دیگر کشورها نیز بدون نیاز به روادید تازه٬ سفر نمود. بعدها نام این منطقه به پیمان شنگن تغییر یافت.
ادامه مطلب
راهنمای کامل گردشگری سنت پترزبورگ
برای استفاده حداکثری از زمان و بازدید از بیشتر نقاط دیدنی شهر سن پترزبورگ، رادیس پرواز مقاله ای تهیه و ترجمه نموده است که در آن با اکثر نقاط دیدنی و مراکز مهم شهر آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب
چگونه سفری هیجان انگیز به کوش آداسی داشته باشیم؟
کوش آداسی واقع در ترکیه، چه برای گردشگران و چه برای ساکنین خود طیف وسیعی از تفریحات سرگرم کننده را ارائه می دهد که هر کسی در هر سنی را به خود جذب می کنند. استراحتگاه ساحلی دریای اژه یکی از این گزینه ها است که در اطراف آن هر فردی با هر سلیقه و ویژگی هایی می تواند لذّت ببرد؛ از آثار تاریخی گرفته، تا تفریحات سنتی و باب روز، و البته خانوادگی. با رادیس پرواز همراه باشید تا خبرهای خوبی از این شهر و این که چگونه در آن خوش بگذرانیم - آن هم بدون این که جیبمان خالی شود- به اطلاعتان برسانیم!
ادامه مطلب
خوشمزه ترین غذاهای دریایی تایلند برحسب ذائقه مردم ایران
با توجه به اینکه ذائقه غذایی کشور های شرق آسیا تفاوت فراوانی با مردم خاورمیانه و به خصوص ایران داشته و علاوه بر این بسیاری از این غذاها از نظر شرعی برای کسانی که اعتقاد به آن دارند حرام به شمار می آید. این موضوع گاها برای افرادی که وعده های غذایی این رستوران ها مطابق سلیقه و یا اعتقاد آن ها نیست به مشکل تبدیل می شود و بسیاری از آن ها به ناچار به رستوران های ایرانی، ایتالیایی و فست فود ها پناه می برند. رادیس پرواز در این مقاله چندین غذای دریایی تایلندی را معرفی کرده است که با میگو و ماهی پخته می شوند و علاوه بر تطابق با ذائقه غذایی مردم ایران، طعمی از یاد نرفتنی از کشور تایلند را در کام این مسافران باقی خواهد گذاشت.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load